מצבות ברחובות

זקוקים למצבה? מתלבטים באיזו מצבה לבחור? מרכז האבן והשיש הנה חברה המתמחה בייצור מצבות ברחובות, ברמה האיכותית והמקצועית ביותר בכדי להבטיח לכם עמידה מרבית בהתאם לציפיותיכם. המצבות מיוצרות ונבנות בהתאם לדרישות משפחת המנוח בשירות ללא דופי.

אילו סוגי מצבות קיימות?

מצבות בודדות – מצבה יחידנית, הינה מצבה המיועדת לנפטר אחד בלבד, המעוצבת בהתאם לבחירתם של קרובי המשפחה.

מצבות כפולות – מצבה כפולה הינו מצבה המיועדת לשני נפטרים הנטמנים בשתי חלקות הצמודות האחת לשנייה.

מצבות משפחתיות – מצבה משפחתית הינה מצבה המיועדת לשני נפטרים הנטמנים האחד מעל השני כאשר, קבורת המנוחים תתבצע בתקופות ובזמנים שונים.

קבורת סנהדרין – מצבת סנהדרין הינה מצבה המיוצרת בהתאם לקיר אשר אושר הלכתית על ידי חברת קדישא לקבורת הנפטרים. מצבת הקבר מכוסה בפלטה ייעודית המעוצבת באופן אישי.

מצבות מיוחדות – עיצוב ומבנה ייחודיים בהתאם לבקשת משפחתו של הנפטר.

מצבות רחובות מרכז האבן והשיש מנוהלת על ידי אבני ערד תעשיות מצבעות אבן ושיש. החברה נמנית בין מיטב בוני המצבות בארץ.

כיצד בוחרים את המצבה?

הדרך היעילה ביותר הינה לשבת כל המשפחה יחדיו, להתבונן בתמונות ודוגמאות למצבות ובהתאם לכך לגבש דעה ומחשבה ראשונית למצבה שעתידה להיבנות.

חברתנו עובדת עם מגוון רחב של סוגי השיש והאבנים:

  • שיש חברון.
  • שיש סלייב.
  • שיש גלילי.
  • גרניט שחור ואפור.
  • אבן טבעית.
  • סלעים בשלל צבעים וסוגים.

מתי מומלץ לפנות לחברת מצבות ברחובות?

לזמן הפניה יש חשיבות רבה, מומלץ לפנות לחברה למצבות כבר בזמן השבעה או מיד לאחר שזו הסתיימה, זאת בכדי שנוכל לעמוד בלוחות הזמנים ודרישות המשפחה של הנפטר.

תקופת השבעה, הנו המועד בו כל בני המשפחה נמצאים יחדיו וזהו הזמן המתאים ביותר לגיבוש החלטה וקביעת תהליך עיצוב המצבה.

מי מממן את עלות המצבה?

במדינת ישראל ישנו חוק קבורה הקובע כי, המוסד לביטוח הלאומי הנו הגוף אשר ישלם, לחברת קדישא ולכל גוף שהורשה לעסוק בקבורה כדין, את הוצאות הקבורה והשירותים המקובלים בקשר לקבורה. יחד עם זאת, נושאי הקבורה הנוספים הנלווים: עיצוב המצבות, מודעת האבל וכדומה, ימומנו באופן מלא על ידי משפחתו של הנפטר.

פנים נוספות לעניין, במקרים של פעולות איבה המדינה היא זאת האחראית על מימון המצבות לנפטרים. במקרה הנ"ל משפחתו של הנפטר רשאית לפנות למוסד לביטוח הלאומי להגשת בקשה למימון המצבה עבורם. במקרים בהם ישנו קושי כלכלי למימון המצבה, ישנה אפשרות לפנות לחברת קדישא בבקשה לעזרה וסיוע כלכלי בנדון.

עלות מצבות בעיר רחובות

כולנו נרצה להנציח את הנפטר בצורה המכובדת והראויה ביותר. מחירן של מצבות עלול להשתנות ממצבה למצבה ונע בטווח מחירים התלוי בגורמים רבים כמו למשל: גודל המצבה, סוג גודל וכמות הכיתוב, עמידות מפני פגעי טבע, נזקים אחרים ועוד.

במקרה בו תרצו לחפש אחר מצבות ברחובות במחיר מוזל, תוכלו לבקש אחר עיצוב מצבות בסיסי אשר יכיל רק את שמו של הנפטר וכן את תאריך הלידה והפטירה שלו. יחד עם זאת, במידה ותהיו מעוניינים להשקיע סכום כסף גבוה יותר, תוכלו לבחור במצבות עם ייצור ועיצוב ייחודי.

חברתנו מספקת מבחר שירותים רחב בכל הנוגע לייצור ובניית מצבות ברחובות. המיומנות במלאכה והניסיון שצברנו, מביאים עמם ערך מוסף לעבודותינו. מרכז האבן והשיש מקפידה על הסטנדרט הגבוה ביותר ועל מקצועיות ללא דופי החל מבחירת סוג המצבה המתאים לערכי משפחתכם ועד לכיתוב בו תבחרו.

הינכם מוזמנים להתקשר ולתאם עמנו פגישת ייעוץ חינם. אנו מעניקים ללקוחותינו ליווי לאורך כל הדרך בכל הנוגע לבניית המצבה, לבחירת סוג האבן ואפשרויות הכיתוב והעיצוב העומדות בפניכם.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן